MÖBLER / Bord / Bord 7639488
nr 763 9488
Bord
med porslinsplatta, 1950-tal, längd: 64, djup: 41, höjd: 51
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:03:25
1/6 22:24:24
100 kr
3/6 22:50:28